New Life

Promo fotky k NL

16. září 2012 v 15:03 | Lowu
  • Ahoj! :) Tak jsem nafotila nějaké fotky k novému komixu New Life. Postav bude víc, ale tyhle jsou asi tak ty nejhlavnější. :) No, možná vám to i trochu prozradí děj. :D

New Life - 2. díl

15. září 2012 v 10:43 | Lowu

Ahoj! (: V poslední době věnuji svůj volný čas tvorbě nového komixu, takže přidávám skoro jenom downloady. :) Tak je tu druhý rozjezdový díl. :)


Ráno se April probudila ve vaně. Netušila jak se tam dostala a co se vůbec v noci stalo. S námahou vstala a s bolestí hlavy doklopýtala na chodbu. Všude bylo uklizeno, jako by žádná párty včera nebyla.

New Life - 1. díl

3. září 2012 v 12:37 | Lowu
Ahoj! :) Dneska přidávám první díl (a taky nudný) nového komixu. :) Na úvodce teprve pracuji. :))


April už přes hodinu mluvila se svojí kamarádkou Ginger, kterou už neviděla skoro rok od doby co se přestěhovala do Bridgeportu. Ginger chtěla aby se k ní April přistěhovala, ale April se nechtělo pracovat ani jít na vysokou a tak si užívala žít doma s mámou a její mladší sestrou Riley.
,,No tak, April! Prosím, prosím! Musíš se už osamostatnit!" prosila Ginger.
,,Mně se vážně nechce, Ginger. Bydlím tady ráda." Ginger ještě chvilku zkoušela April přemlouvat, ale nakonec to vzdala.
,,April! Už jsem vybrala ten film!" volala z obýváku Aprilina mladší sestra Riley. Jejich matka odjela na víkend za kamarádkou na dámskou jízdu a sestry se rozhodly udělat si filmový večer.


 
 

Reklama